Domů Events Jednodenní skupinové Cesty mimo čas – jednodenní – srpen

Cesty mimo čas – jednodenní – srpen

6. srpna 2022, Zábludov 16, Letovice


  • šamanské cesty jsou skutečné výlety za hranice běžného vnímání
  • svět ve kterém žijeme se proměňuje a nutí nás hledat nové přístupy
  • spojení s duší, se sny a silou ducha nás může vést k naplnění smyslu života

Dovolíme snům, aby nás vedly a přizveme je k tvorbě své vize. Prostřednictvím šamanské cesty budeme cestovat do neobyčejné skutečnosti, navážeme a posílíme spojení se svou duší a se svým vnitřním světem. Vedeni znameními, dovolíme si vystoupit z času chronos do času kairos, který je časem příležitosti na změnu. Spojení s duší a duchem nám může do života přinést větší jasnost, léčení a sílu své vášně a sny uskutečňovat.

Program

Zahájení formou poradního kruhu
– téma sny a vize

Setkání se sny
– setkání se snovými průvodci
– návrat do snu (přineste si s sebou)

Šamanské cesty
– co potřebuje moje duše
– kam vede moje cesta

Procházka mimo čas
– znamení, synchronicity
– spojení s přírodou

Šamanský obřad
– obřad odevzdání nefunkčního a nalezení vize

Zakončení formou poradního kruhu

Organizace

Cena 1000,- Kč za osobu
cena za pár 1900,- Kč

káva a čaj na místě, vlastní svačina a večeře

možnost objednání domácího oběda v ceně 170,- Kč

Platba předem

Místo na semináři Vám potvrdím e-mailem po zaplacení částky 1000,- Kč na účet 1715288153/0800 Do zprávy uveďte své jméno.

Doplňující informace

– do přihlášky v poznámce uveďte zájem o oběd
– kapacita semináře je omezena
– domácí mazlíčky prosím nechejte doma
– V odpovědi na přihlášku dostanete podrobnější informace

Na místě je možné zakoupit si přímo od výrobce šamanský rámový buben:

https://etnickenastroje.cz/kategorie…/samanske-bubny/

Přihlásit se můžete zde:

https://www.samanskykruh.cz/akce/cesty-mimo-cas-jednodenni-srpen/?occurrence=2022-08-06

Často kladené dotazy

Co mě čeká na šamanské cestě?

Lehce meditativní stav za zvuku bubnu, 180 úderů za minutu jako tep srdce orla. Přijdou odpovědi na otázky ohledně zdraví, životní situace i partnerských otázek, cokoli, co klient potřebuje a je připraven se dozvědět. Otevřenost neznámu je namístě. Každá šamanská cesta i sezení se odehrávají v bezpečném a harmonickém prostředí.

Co budu během šamanské cesty vnímat?

Každý jsme jiný a také naše vnímání se liší. Neobyčejnou realitu vnímáme nejprve přes energii a fyzické tělo, ale vjemy jsou velmi jemné, takže si nezkušený člověk zpočátku vjemy ani nemusí uvědomit. Energie, která na nás působí se nám může v mysli měnit na obrazy, zvuky, pocity i mimosmyslové vjemy.

Jaké otázky se dají během skupinové práce řešit?

V průběhu skupinových setkání a šamanských cest můžete klást otázky, které vás zrovna trápí. Někdy však nebývá jednoduché je jasně definovat. V takovém případě je nejlepší zeptat se, co teď potřebuji vědět nebo co potřebuji udělat v té a té otázce a nechat si během cesty ukázat odpověď nebo se nechat průvodci zavést na místo, kde odpověď uvidíte nebo prožijete.

Co je to procházka mimo čas?

Tento postup vychází a inspiruje se v metodě aktivního snění a můžete se o něm dočíst v knihách nebo článcích Roberta Mosse. Vstupujete do času kairos, který je, jak autor metody říká, časem příležitosti, „kdy se vesmír stává osobním“ a vy se stáváte kairomancerem, člověkem, který se nechává vesmírem oslovit a vést znameními, je otevřen konkrétní nabídce vesmíru a přijímá výzvu na změnu.

K čemu lze využít šamanský obřad?

Pomocí šamanského obřadu můžeme se záměrem proměňovat takovou životní oblast, kde cítíme nedostatek sami pro sebe nebo pro společenství a postupně zkvalitňovat náš každodenní život. Šamanský obřad je forma, během níž se otevírá komunikační energetický kanál s duchovní rovinou a dochází k léčení v harmonii se záměrem individuální i kolektivní duše.

Co je to návrat do snu?

Návrat do snu je technika, kterou vytvořil Robert Moss. Integroval jsem ji do své osobní praxe i do svých postupů, které nabízím klientům. Návrat do snu se podobá šamanskému cestování. Požádáte o pomoc a podporu duchovní průvodce a společně s vámi se do prostoru snu mohou ve skupině vydat i takzvaní stopaři, lidé, kteří mohou cestovat společně s vámi. Snová realita, má stejně jako neobyčejná skutečnost a její střední, dolní a horní svět skutečný energetický základ a zdroj vědomí a tak se v nich můžeme svou energií a vědomím pohybovat.

Napsat komentář