Sněte s otevřenýma očima

Kateřina Kučerová

 

Sny mě vedou, ukazují cestu

Práce se sny, s fantazií, se synchronicitami se stala součástí mého života. Baví mě hudba, tanec, především ten spontánní, věnuji se masážím, překladům článků o snech a tvorbě platformy Airplain café.

 

Ke snům jsem se dostala přes psychologii, filosofii, chodila jsem dlouho na šamanské bubnování, po návštěvě semináře Roberta Mosse mě učarovalo, že svět vizí a léčení je nám dostupný vlastně kdykoli. Není potřeba čekat, až někdo zabubnuje, přestože je to taky cesta, jak se s tímto světem propojit. Ale taky si prostě můžeme „dát šlofíka“, vnořit se do vlastní duše prostě kdykoli. A tam jsou odpovědi na leccos. A taky otázky..

 

Sny jsem si začala psát a pracovat s nimi sama pro sebe, postupně jsem začala práci se sny nabízet i ostatním. Dělá mi obrovskou radost, když vidím, jak se někdo spojuje s vlastní silou a sám v sobě nachází odpovědi a témata, která jsou pro něj osobně důležitá.

 

Byla jsem na seminářích Roberta Mosse pro veřejnost a potom nastoupila do jeho výcviku Učitel snění. Ještě jeden ročník mě čeká k ukončení výcviku.

Překlady článků​

V blogu najdete mé překlady článků Roberta Mosse, které mi jsou tematicky blízké a popisují využití metody aktivního snění, kterou vám vřele doporučuji. Přehled článků najdete zde

Plánované akce

Soboty večer, 2x měsíčně, mám nabízím práci se sny online ve skupině. Více informací najdete v popisu akce Setkání se sny.

Co vám mohu nabídnout

Pravidelně organizuji Setkání se sny, což je on-line akce, která probíhá 2x měsíčně. Potkáváme se prostřednictvím programu Zoom. Setkání je určeno maximálně pro 8 osob, vstupné je dobrovolné. Více informací v kalendáři či na FB. Je určeno pro kohokoliv, koho práce se sny zajímá a měl by chuť ji více poznat nebo prozkoumat konkrétní sen ve skupině.

Nabízím také individuální práci se sny. Je možné se domluvit na osobním setkání, on-line či přes telefon.

Kontakt na mě: 776 371 722, kucerova.kacka@seznam.cz 

FB Kateřina Kučerová Učitel snění