Kateřina Kučerová

 Sny mě vedou, ukazují cestu

Práce se sny, s fantazií, se synchronicitami se stala součástí mého života. Baví mě hudba, tanec, především ten spontánní, věnuji se masážím, překladům článků o snech a tvorbě platformy Airplain café.

Ke snům jsem se dostala přes psychologii, filosofii, chodila jsem dlouho na šamanské bubnování, po návštěvě semináře Roberta Mosse mě učarovalo, že svět vizí a léčení je nám dostupný vlastně kdykoli. Není potřeba čekat, až někdo zabubnuje, přestože je to taky cesta, jak se s tímto světem propojit. Ale taky si prostě můžeme „dát šlofíka“, vnořit se do vlastní duše prostě kdykoli. A tam jsou odpovědi na leccos. A taky otázky..

Sny jsem si začala psát a pracovat s nimi sama pro sebe, postupně jsem začala práci se sny nabízet i ostatním. Dělá mi obrovskou radost, když vidím, jak se někdo spojuje s vlastní silou a sám v sobě nachází odpovědi a témata, která jsou pro něj osobně důležitá.

Byla jsem na seminářích Roberta Mosse pro veřejnost a potom nastoupila do jeho výcviku Učitel snění. Teď právě jsem v jeho třetí části.

Vzděláním jsem sociální pracovník a studovala jsem vzdělávání dospělých. Mám masérský kurz a medicína skončila v necelé polovině a já se dala jinudy. 

Články

V blogu najdete mé překlady článků Roberta Mosse, které mi jsou tematicky blízké a popisují využití metody aktivního snění, kterou vám vřele doporučuji. Přehled článků najdete zde

Co vám mohu nabídnout

  • Setkání se sny – online seminář, obvykle 1 x za 14 dní. V pondělí v podvečer. Seminář můžete navštívit ve frekvenci, která Vám bude vyhovovat. Pracujeme s jednotlivými sny, ale můžeme se také věnovat nějakému tématu z oblasti snění v obecnějším duchu. Potkáváme se prostřednictvím programu ZOOM, pro neznalé ukážu, je zdarma.
  • Individuální práce se sny. Je možné se domluvit na osobním setkání, on-line či přes telefon.
  • Masáže a reiki ošetření (pouze pro ženy). 
  • Volný tanec – prostor pro váš spontánní, intuitivní pohyb, ale i pro hlas a zvuky, zpěv.. Pořádám většinou lekce pro dospělé, občas i pro rodiče a děti.
  • Obrazy z cest do nitra – prožitkový seminář, kdy se různými způsoby setkáváme se svým nitrem a potkáváme vnitřní obrazy. 

Podcast

Zatím se s Petrem objevujeme v každém díle podcastu Zdál se mi sen spolu s našimi hosty. Seznam jednotlivých dílů s krátkým popisem obsahu najdete na stránce Podcast.

Plánované akce

  • Většinou 2x měsíčně pořádám akci Setkání se sny.
  • Jednou měsíčně Obrazy z cest do nitra – cesta za vizí s výtvarným zpracováním, 

Kontakt

+420 776 371 722

kucerova.kacka@seznam.cz

FB Moře snů / The sea of dreams