Petr Němčanský

 

Vědomě snít a tvořit svůj život

Vědomým sněním jsem se začal zabývat asi před dvanácti lety jako součástí šamanského výcviku. Už tehdy jsem vnímal, že běžná skutečnost a snová realita spolu úzce souvisí a toužil jsem pochopit, jaká je moje cesta.

Zpočátku jsem se soustředil na zapisování a zapamatování si snů a pokoušel se uvědomit si ve snu, že sním. V běžném životě jsem se souběžně s povoláním lektora angličtiny a překladatele vzdělával v šamanských technikách a vnímal snovou a běžnou skutečnost jako související ale poněkud oddělené reality.

Na první seminář Roberta Mosse mě dovedly synchronicity, smysluplné náhody, a díky jeho hlubokému pochopení a schopnosti předávat zkušenosti jsem postupně zjišťoval a učil se, jak prožívat běžnou skutečnost jako vědomý sen a sny jako předivo živé a vědomé energie, která mi poskytuje vhledy do aktuální životní situace, výzvy jak kráčet po cestě s hlubším uvědoměním a nepřeberné možnosti růst a tvořit svůj život vědomě.

V roce 2019 jsem dokončil tříletý výcvik učitele snění a od té doby tento přístup integruji do šamanského léčení a práce ve skupinách, které v rámci svých služeb nabízím. 

Jsem spoluautorem projektu Airplaincafé, překládám články, tvořím web, nahrávám, míchám a stříhám podcast a společně s Kačkou rozšiřujeme povědomí o aktivním snění a společenství snících.

Překlady

V blogu najdete mé překlady článků Roberta Mosse, které jsou mi tématicky blízké a popisují využití metody aktivního snění, které vám vřele doporučuji . Přehled článků najdete zde

V roce 2021 jsem pro vydavatelství Maitrea přeložil knihu Roberta Mosse Aktivní snění.

Co Vám mohu nabídnout

V současnosti ve své práci propojuji techniky šamanského cestování a aktivního snění, více se o mých službách dozvíte zde

  • šamanské cesty a léčení
  • aktivní snění
  • individuální poradenství

Podcast

Zatím se s Kačkou objevujeme v každém díle podcastu Zdál se mi sen spolu s našimi hosty. Seznam jednotlivých dílů s krátkým popisem najdete na stránce Podcast.

Plánované akce

Podívejte se do kalendáře, kde najdete akce, které jsou aktuálně naplánované

Kontakt

 + 420 608 277 237

petr@samanskykruh.cz

www.samanskykruh.cz