Domů Events skupinové Večerní Cesty šamanů – naživo 1

Cesty šamanů – naživo 1

5. a 19. července, 2022

2. a 16. srpna, 2022

 

Léto 2022 – Brno, Šámalova 93

Šamanské cesty probíhají v pravidelných podvečerních setkáních dvakrát v měsíci za doprovodu šamanského bubnu. Cestujeme do neobyčejné skutečnosti, navazujeme tam a posilujeme spojení se svými duchovními průvodci, svou duší a svým vnitřním světem. Pomocí metody Aktivního snění a šamanského cestování se učíme lépe navigovat životem, vědomě pracovat se sny, využívat jejich léčivý kreativní potenciál a udržovat spojení se svým životním záměrem.

Šamanské cesty

  • úterý 17:00 – 20:00
  • příjemný prostor, pročištěný a nabitý energií
  • přátelské sdílení v kruhu
  • cena za čtyři setkání 1500,– Kč
  • cena za jedno setkání 390,-
  • přihlašujte se přes objednávku níže
  • s sebou: sešit, psací potřeby, šátek na oči, karimatku nebo deku
  • předchozí zkušenosti nejsou nutné
  • počet účastníků je omezen

Co vás čeká

Šamanské cesty do neobyčejné skutečnosti jsou vždy provázeny rytmem šamanského bubnu, jeho duchem a duchovními průvodci. V šamanismu se často označují jako silová zvířata a spojenci. Při své první šamanské cestě si každý svého spojence pro cestování do neobyčejné reality najde. Když se vydáváme za hranice běžného světa, na prvním místě je bezpečí a důvěra, abychom se mohli otevřít a uvolnit se do nové zkušenosti.

Při šamanských cestách cestujeme do Středního, Horního a Dolního světa, což jsou označení pro jednotlivé úrovně neobyčejné reality. V každé z nich si najdeme duchovní průvodce, kteří nás v těchto světech chrání, doprovázejí a ukazují nám cestu. Díky nim se v neobyčejné realitě nemůžeme nikdy ztratit. Jakmile navážeme smysluplný vztah se svými duchovními průvodci, náš život už nebude nikdy stejný jako před tím.

Šamanské cesty mohou zahrnovat témata, která jednotlivý účastníci potřebují řešit. Může mezi ně patřit: hledání vize, léčení duše, léčení rodových linií, spojení s duchovními předky, nalezení síly pro vlastní tvorbu a mnoho dalších. Sdílení podrobností není nutné, i ve skupině se dá zachovat pocit intimity a bezpečí. Pokud se však dokážeme otevřít, zrcadlení skupiny může posílit náš prožitek.

Často kladené dotazy

Co mě čeká na šamanské cestě?

Lehce meditativní stav za zvuku bubnu, 180 úderů za minutu jako tep srdce orla. Přijdou odpovědi na otázky ohledně zdraví, životní situace i partnerských otázek, cokoli, co klient potřebuje a je připraven se dozvědět. Otevřenost neznámu je namístě. Každá šamanská cesta i sezení se odehrávají v bezpečném a harmonickém prostředí.

Co budu během šamanské cesty vnímat?

Každý jsme jiný a také naše vnímání se liší. Neobyčejnou realitu vnímáme nejprve přes energii a fyzické tělo, ale vjemy jsou velmi jemné, takže si nezkušený člověk zpočátku vjemy ani nemusí uvědomit. Energie, která na nás působí se nám může v mysli měnit na obrazy, zvuky, pocity i mimosmyslové vjemy.

Kde se vezme silové zvíře

Silové zvíře neboli duchovního průvodce si najdete hned na první cestě. Každý může mít více průvodců, kteří nám pomáhají v různých situacích podle své povahy a schopností. Své duchovní průvodce můžeme žádat o pomoc a ochranu nejen v průběhu šamanských cest, ale i v situacích každodenního života. Můžeme žádat o pomoc pro sebe ale i pro své blízké.

Co mohu očekávat, pokud je cesta úspěšná?

Budete mít dobrý pocit, jelikož vliv neobyčejné skutečnosti a spojení s duchovními průvodci nám vždycky přinášejí energii, sílu a někdy léčení. Jednotlivé případy se pak od sebe liší, někdy přijde odpověď zcela konkrétní a jindy, podle situace, odpověď pochopíme v noci ve snu, nebo v následujících dnech se nám to takzvaně „spojí“.

Jaké otázky se dají během skupinové práce řešit

V průběhu skupinových setkání a šamanských cest můžete klást otázky, které vás zrovna trápí. Někdy však nebývá jednoduché je jasně definovat. V takovém případě je nejlepší zeptat se, co teď potřebuji vědět nebo co potřebuji udělat v té a té otázce a nechat si během cesty ukázat odpověď nebo se nechat průvodci zavést na místo, kde odpověď uvidíte nebo prožijete.

Vedeš v průběhu cesty slovním doprovodem

Instrukce k šamanské cestě se dozvíte dříve, než se na ni vydáme. V průběhu cesty vedu pouze šamanským bubnem. Každý má své potřeby v průběhu cesty a řeší si je individuálně, hlasový doprovod by mohl v průběhu cesty z mého pohledu rušit a neseděl by určitě všem. Každý se tak podle svých potřeb může nechat vést svými průvodci a prožít si to co potřebuje.

Napsat komentář