Domů Events Setkání se sny 26. 2. 2022

Setkání se sny 26. 2. 2022

Ahoj,

zvu Vás na další společné setkání se sny a se sebou navzájem 🙂

Jen po jistotu-nemusíte mít vlastní aktuální sen, s kterým byste chtěli pracovat, můžete třeba jenom sdílet s ostatními dojmy z jejich vlastních snů.

Nebo si můžete přinést tzv. „starý sen“ z dětství nebo nějaký dřívější sen nebo vizi, které byste chtěli zpětně více porozumět.

S Robertem Mossem pracujeme na seminářích stejnou metodou i se zážitky z denního života, i ty pro nás můžou mít skrytá poselství.

Kdybyste to chtěli vyzkoušet, zval nás k akci tak, že se můžeme jít třeba projít a vnímat to, co nás zarazí, upoutá naši pozornost, je to zkrátka „nějaké divné“ i prostě zajímavé. 🙂 Pak se s tím pracuje zase pomocí bleskové analýzy, jak jsme zvyklí. I svět kolem nás k nám mluví ve své symbolice.

K našim setkáním jsme zařadili už pravidelně možnost obléci se nějak svátečně, zvláštně či si vzít nějakou „masku“. Protože si myslíme, že to podporuje práci se sny, s našimi vnitřními já a je to prostě řečeno zábava. Ale není to nutnost. Jen možnost. Píšu, aby někdo nebyl překvapen či vyděšen.

Přihlášení prosím na emailu, ideálně do pátečního večera. Mail: kucerova.kacka@seznam.cz. Kapacita max. 8 účastníků. K setkáním využíváme program ZOOM. Je zdarma ke stažení, pokud nechcete pořádat větší setkání sami. Potom už je placený.

Budu se těšit na viděnou

 

Napsat komentář